Новини
22.02.2013

“Я зробив, що міг…”

Так названо книжкову виставку в Муніципальній бібліотеці ім. А. Добрянського з нагоди 150-річчя від дня народження відомого просвітителя, педагога, письменника й громадсько-культурного діяча Буковини ХІХ – поч. ХХ ст. століття Івана Бажанського.  
далі ...
22.02.2013

«СПОГАД І МАЙБУТНЄ ВАСИЛЯ КОЖЕЛЯНКА»

«На кожного письменника, на відміну від генія, приходить свій час. Іноді, на інших просторах. Деякі митці заживають слави через кілька поколінь, деякі – за життя. А Василь Кожелянко отримав свою, строго відміряну порцію, «по цей бік виднокола» і заслуговує майбутнього, нехай і не зовсім його, а ми маємо спогад, спільний, наш. І поки у Чернівцях та інших містах живуть друзі, знайомі, видавці, читачі Василя Кожелянка, то у нас є спогад, а у Василя є майбутнє» (А. Аністратенко).  
далі ...
15.02.2013

Культпростір. Події

Культурне життя міста цього тижня квітує виставкою у «Вернісажі», кількома культурно-мистецькими зустрічами та ювілеями. Власне поетичного та прозового слова бракувало – особливо й не чутно презентацій книг: Митці вичікують весни.  
далі ...
08.02.2013

Культурні новини

Справжньою окрасою найперших лютневих днів стали ювілеї талановитих особистостей, чиї імена прославляли і нині славлять Чернівці. Це народні артисти Павло Дворський та Оксана Савчук, письменники Михайло Івасюк та Любов Ревуцька... 
далі ...
06.02.2013

Інтернет-ресурсний консультативний центр. ВИПУСК 1

Щорічно за ініціативою «Майкрософт Україна» кожного другого вівторка лютого в Україні відзначається Міжнародний день безпечного Інтернету. Наші діти живуть у світі, в якому електронні комунікації стали реальністю, а комп’ютер – частиною їхнього природного оточення. Інтернет – чудове джерело нових знань, засіб для навчання, спілкування та відпочинку. Водночас він, як і реальний світ, містить у собі багато небезпечних пасток.  
далі ...
05.02.2013

Дух літер у високій літературі

Новий рік розпочався в бібліотеці з приємних новин – дарунків від київського видавництва «Дух і Літера». Вони доповнили полиці з сучасними науковими досягненнями завдяки опіці й турботі професора АН України Елеонори Степанівни Соловей, яка ще віддавна стала прихильною читачкою бібліотеки та як ніхто знає, які добрі книжки стануть в нагоді нашим відвідувачам. Найкраща за рівнем виконання перекладів, укладання та наукового опрацювання література для науковців, студентів, аспірантів, інтелектуалів широкого спектру зацікавлень стала окрасою полиць доброї бібліотеки. Знайомтеся!
далі ...
01.02.2013

Культпростір. Події

Про Чернівці говоритиме читацька публіка України. Літературно-мистецьке життя нашого міста увінчала знакова подія... 
далі ...