Культпростір Чернівців

Днями в Чернівецькій обласній філармонії відбувся концерт «Реквієм» нашого земляка, всесвітньовідомого оперного співака Андрія Шкургана, який він присвятив пам’яті матері-викладачу коледжу мистецтв ім.С.Воробкевича, заслуженому працівнику культури -Тамарі Мар’янівні Шкурган.

Людмила Черняк. «Реквієм» для матері.-Буковина – 2019. – 2лютого. – С.4.

На сторінках місцевої преси журналісти продовжують обговорювати п’єсу «Трагедія бунту» Чернівецького театру у постановці П.Колісника за романом Панаса Мирного «Хіба ревуть воли, як ясла повні».

Олена Чайка// Трагедія бунту.- Буковина.- Версії. – 2019. – 2 лютого – . С.4.

Творчі роботи студентів та викладачів коледжу стали експонатами виставки « У пошуку себе», що відкрилася у Центрі культури «Вернісаж». До експозиції увійшло більше 60 творчих робіт художників.

Лариса Куваєва . У пошуку себе – студенти та викладачі Вижницького коледжу прикладного мистецтва ім. В.Ю. Шкрібляка // Версії. – 2019. – 7.02- 13.02.- С.12.

Фото Г. Мурмилюк з концерту А.Шкургана в Чернівецькій філармонії
У передруках збережено стилістику, орфографію і пунктуацію першоджерел.