Новини
15.12.2017

«Голод на Буковині у 1946-1947 роках: спогади очевидців»

Муніципальна бібліотека ім. А. Добрянського гостинно відкрила двері учням Чернівецьких загальноосвітніх шкіл та гімназій. В книгозбірні відбувся завершальний етап міського конкурсу, організований Чернівецькими міськими управліннями освіти та культури і Муніципальною бібліотекою ім. А. Добрянського серед учнівської молоді на тему: «Голод на Буковині у 1946-1947 роках: спогади очевидців».  
далі ...
15.12.2017

Франтішек Ржегорж

 16 грудня – 160 років від дня народження чеського етнографа, перекладача, дослідника українського народного побуту, народної медицини і фольклору в Галичині Франтішека Рже́горжа (чеськ. František Řehoř, 1857 - 1899).
далі ...
14.12.2017

 Фонд Муніципальної бібліотеки ім.А.Добрянського поповнилися новою хвилею книг з українського літературознавства. Ці книги є дзеркалом сьогодення та скарбом для майбутніх поколінь
далі ...
14.12.2017

НОВІ НАДХОДЖЕННЯ

 Головною темою дослідження багатьох відомих науковців була вітчизняна історія, від сивої давнини до наших часів. Пропонуємо познайомитися з новими книгами, які надійшли до фонду Муніципальної бібліотеки ім.А.Добрянського. 
далі ...
12.12.2017

НОВІ НАДХОДЖЕННЯ

В Муніципальній бібліотеці ім.А.Добрянського хороші новини! Наш фонд знову попонився вартісними літературознавчими книгами для наших дорогих читачів. Цими виданнями можуть скористатися викладачі та студенти вищих навчальних закладів, вчителі, учні, а також усі, хто широко цікавиться українським літературознавством від найдавніших часів і до сьогодення.  
далі ...
12.12.2017

НОВІ НАДХОДЖЕННЯ

Шановні читачі Муніципальної бібліотеки ім. А. Добрянського, сьогодні пропонуємо Вам нове видання, що відкриє для Вас елементи магії в будівництві споруд, якими користувались наші предки. Після екскурсу до епохи Ренесансу, поверне Вас до історії рідної Батьківщини друге видання, а третє - навчить мислити глобально і розуміти суперечливий і непростий світ сучасної міжнародної політики. 
далі ...
08.12.2017

Культпростір Чернівців. Огляд за місцевою періодикою

Актуальна думка: «Художники не вмирають. Вони живуть у своїй спадщині, яку ми повинні навчитися зберігати ...»                                                                                                                  Діна Фруміна.
далі ...