Вручення Сертифікату ЮНЕСКО.

15 грудня 2011 року о 15.00 годині у Мармуровій залі університету (вул. Коцюбинського, 2) відбулась офіційна церемонія вручення Сертифікату ЮНЕСКО.

Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича – один із найстаріших класичних університетів в Україні.

Університет, стіни якого пам'ятають імена багатьох видатних постатей, з покоління у покоління служить храмом освіти та науки, духовності й культури, зберігає кращі традиції національного духу.

Розпочавши свою славну історію ще позаминулого сторіччя, наш

заклад і у третьому тисячолітті залишається одним із найпрестижніших університетів, потужним осередком наукових, культурних і громадських кіл Буковини та сусідніх регіонів.

Сьогодні ЧНУ йде шляхом європейської та світової освітньої і наукової політики.

Приєднання до Болонської системи освіти відкриває широкі можливості та великі перспективи розвитку інтелектуального потенціалу й поширення кращих наукових здобутків науковців старшого покоління та студентства. А двері університету відчинені не лише для українських юнаків і дівчат, а й для молоді з будь-якої країни світу.

Presentation of Certificate of UNESCO.

December 5th, 2011 at 15:00 am in the Marble Hall of the University (Kotsyubynskogo 2) was officially awarding certificates of UNESCO.

Präsentation des Certificate of UNESCO.

Am 5. Dezember 2011 um 15:00 Uhr im Marmorsaal des University ( Kotsyubynskogo , 2) hielt die offizielle Zeremonie der Verleihung von Zertifikaten der UNESCO.