Культурні новини

П'ятниця, 8 лютого 2013 р.

Справжньою окрасою найперших лютневих днів стали ювілеї талановитих особистостей, чиї імена прославляли і нині славлять Чернівці. Це народні артисти Павло Дворський та Оксана Савчук, письменники Михайло Івасюк та Любов Ревуцька. Творчість митців вшанували літературними вечорами й незабутніми концертами.

Культурне життя міста цього тижня урізноманітнили ще й виставки живопису. Останні номери часописів публікують цікаві розвідки про відомих діячів краю – досягнення сучасників та здобутки попередніх поколінь.

«Наш земляк, співак і композитор, народний артист України Павло Дворський відсвяткував свій 60-річний ювілей… “32 роки мого життя пов’язані з Чернівцями… – каже Павло Дворський. – Для мене Чернівці – столиця пісні”.» С. Іваницький // Буковина. – 2013. –8 лютого (№ 10)

«На ювілейному концерті заслуженої артистки України Оксани Савчук (дует «Писанка») «Дякую тобі, Ксеніє…» був аншлаг … – Цей ювілейний концерт – своєрідна презентація мого життя, сповідь перед глядачами, – сказала Оксана Савчук – … Це сентиментальне родинне свято» Н. Будна // Молодий буковинець. – 2013. – 8 – 9 лютого ( № 16)

«5 лютого … Михайлові Григоровичу, батькові композитора і поета Володимира Івасюка виповнилося б 95 років… в музеї відбувся творчий вечір-спогад за участю колишніх учасників літературної студії імені Степана Будного … Присутні згадували надзвичайну працелюбність свого вчителя, який відіграв визначну роль у житті краю як відомий письменник, громадський діяч, учений, фольклорист, педагог» С. Римар // Буковина. – 2013. – 8 лютого (№ 10)

«… на ювілей мисткині – художниці й письменниці – у бібліотеці-філії № 21, що на проспекті Незалежності 115, у літературно-мистецькій вітальні зібралися Любині друзі, рідні, колеги … на чолі з патріархом буковинської журналістики, батьком Любові Ревуцької Михайлом Олександровичем Ревуцьким. Книгу про нього «Садівник саду божественних пісень» презентував її автор Юхим Гусар.» Л. Чередарик // Версії. – 2013. – 6 – 13 лютого (№ 6)