Культпростір. Події

П'ятниця, 15 лютого 2013 р.

Культурне життя міста цього тижня квітує виставкою у «Вернісажі», кількома культурно-мистецькими зустрічами та ювілеями. Власне поетичного та прозового слова бракувало – особливо й не чутно презентацій книг: Митці вичікують весни.

«… перемога у конкурсі «Організація нових бібліотечних послуг з використанням вільного доступу до Інтернету» програми «Бібліоміст-Україна» не лише дозволила Чернівецькій міській книгозбірні відкрити новий Інтернет-центр, а й навернути у бібліотечні стіни набагато більшу кількість відвідувачів.» Чернівці // – 2013. – 14 лютого (№ 7).

«… офіційно оголошено, що народні обранці Чернівців у знаменитій ратуші узаконили відповідні документи про нагородження Віталія Демченка медаллю «На славу Чернівців» Ю. Гусар // Буковинське віче. – 2013. – 15 лютого (№ 7).

«Заслужений артист України, хореограф, балетмейстер-постановник Заслуженого академічного Буковинського ансамблю пісні і танцю Леонід Сидорчук відзначив славний ювілей» О. Чайка // Буковина. – 2013. – 15 лютого (№ 12).

«11 лютого у «Literature Cafe» КМ «Українська книга» відбулася презентація романтичних світлин чернівецьких фотожурналістів» А. Няйко // Час – 2013. – 14 лютого (ч. 7).

«У книзі Григорія Шабашкевича [“На верхній палубе Ковчега”] йдеться про те, що незважаючи на важкі обставини, жити легше, якщо поряд – чесність і порядність в людських стосунках ... Вони [картини трьох епох – війни, повоєнної дійсності і часу застою] виразно являють велике епічне полотно, де мовиться не лише про затонулу «радянську Атлантиду», а й про нас, сьогоднішніх і завтрашніх.» Д. Туз-Максимець, Г. Тарасова // Буковина. – 2013. – 15 лютого (№ 12).

«Зимові та літні пейзажі, букети гладіолусів, кетяги червоної калини… Цю красу можна побачити на персональній виставці батька і доньки у центрі культури

«Вернісаж». Олександр та Іванка Брензеї з Кам’янця-Подільського представили майже 90 своїх живописних та графічних картин.» Н. Будна // Молодий буковинець // – 2013. – 15 – 16 лютого (№ 19).