Культпростір Чернівців. Огляд за місцевою періодикою

25.06.2016 – 2.07.2016

Актуальна думка:

Так! я буду крізь сльози сміятись,
Серед лиха співати пісні,
Без надії таки сподіватись,
Буду жити! Геть, думи сумні!

Леся Українка «Contra spem spero!»

На вулиці Кобилянської Чернівецький клуб історичної реконструкції «Берсерк» провів промо-акцію, присвячену бойовій культурі вікінгів.

Синицька Наталія. «Вікінги – це моє друге я» // Чернівці. – 2016. – 30 черв. № 26. – С. 11.

24 червня виповнилося б 90 років українській художниці Еллаїді Нейман. Марія Вишневська розмовляла про мисткиню з мистецтвознавцем Тетяною Дугаєвою.

Вишневська Марія. Її життя – це творчість // Буковинське віче. – 2016. – 30 черв. № 25. – С. 1.

22 червня в Чернівецькому обласному меморіальному музеї Володимира Івасюка провели зустріч, присвячену 145 річниці від Дня народження Лесі Українки та даті її приїзду до Чернівців на гостини до Ольги Кобилянської (5 – 19 червня 1903 року). Захід «Шляхами Лесі Українки» відбувся за сприяння Чернівецького відділу Союзу українок.

Логінова Олена. «Рядки її пелюстками падуть на серце…» // Буковинське віче. – 2016. – 30 черв. № 25. – С. 2.

У Чернівцях відбувся ІХ обласний благодійний фестиваль народної творчості людей з обмеженими фізичними можливостями «На крилах надії».

Керер-Ластівка Марія. Живе людина – живе й надія // Буковинське віче. – 2016. – 30 черв. № 25. – С. 4.

У передруках збережено стилістику, орфографію і пунктуацію першоджерел.