«Моє життя це додавання до всього, що є на світі»

Середа, 2 червня 2017року

«Моє життя це додавання до всього, що є на світі» Під цією назвою відбулась остання літературна зустріч з поетом Миколою Бучком за участі поціновувачів його поезії в Муніципальній бібліотеці ім. Анатолія Добрянського.
Цій людині вдавалось перетворювати літературні зустрічі на камерні поетичні салони, де в повітрі літали не лише звуки його майстерно - легкої поезії, а й дух дружніх з відтінками інтимності стосунків. Тому особливо приголомшливою для багатьох чернівчан стала звістка про те, що 2 червня 2017 року пішов із життя майстер філігранного слова, поет за покликанням - вагомий фігурант сучасного літературного простору - Член Національної спілки письменників України, Лауреат багатьох літературно-мистецьких премій    (С.Воробкевича, Д.Загула, П.Целана та ін.) – Микола Іванович Бучко. Колектив Муніципальної бібліотеки ім А. Добрянського висловлює щирі співчуття родині, близьким та друзям Миколи Івановича. Нехай душа його знайде спокій, бо не дивлячись на те, що майстер вишуканого ліричного жанру покинув цей світ, нам - сучасникам і не одному ще прийдешньому поколінню нагадуватиме про нього його нетлінне поетичне слово.
    Г.Мурмилюк