Новини
18.12.2017

Під подушку Муніципальній …

 Найцінніший той подарунок, який отримуєш в дар від користувачів. Колектив Муніципальної бібліотеки висловлює щиру подяку за подарунки старшокласникам, Трубію Василю Юрійовичу та Савчук Олені Орестівні – директору Чернівецького обласного навчально - реабілітаційного центру № 1, а також учням 2-Б класу Чернівецької середньої школи № 23 та керівнику - Тетяні Іванівні Сопрович.
далі ...
18.12.2017

Подорож країнами новорічними

 Новий Рік та Різдво Христове – величні свята, яких ми щороку чекаємо з надією на радість. В цю пору на вулиці горять святкові вогні, у крамницях продаються блискучі іграшки, а в наших домівках готується святкова вечеря. І коли над землею сходить різдвяна зірка, а на ялинці запалюються запашні свічки, здається, що зараз трапиться диво…
далі ...
15.12.2017

«Голод на Буковині у 1946-1947 роках: спогади очевидців»

В Муніципальній бібліотеці ім. А. Добрянського  відбувся завершальний етап міського конкурсу, організований Чернівецькими міськими управліннями освіти та культури і Муніципальною бібліотекою ім. А. Добрянського серед учнівської молоді на тему: «Голод на Буковині у 1946-1947 роках: спогади очевидців».  
далі ...
15.12.2017

Франтішек Ржегорж

 16 грудня – 160 років від дня народження чеського етнографа, перекладача, дослідника українського народного побуту, народної медицини і фольклору в Галичині Франтішека Рже́горжа (чеськ. František Řehoř, 1857 - 1899).
далі ...
14.12.2017

 Фонд Муніципальної бібліотеки ім.А.Добрянського поповнилися новою хвилею книг з українського літературознавства. Ці книги є дзеркалом сьогодення та скарбом для майбутніх поколінь
далі ...
14.12.2017

НОВІ НАДХОДЖЕННЯ

 Головною темою дослідження багатьох відомих науковців була вітчизняна історія, від сивої давнини до наших часів. Пропонуємо познайомитися з новими книгами, які надійшли до фонду Муніципальної бібліотеки ім.А.Добрянського. 
далі ...
12.12.2017

НОВІ НАДХОДЖЕННЯ

В Муніципальній бібліотеці ім.А.Добрянського хороші новини! Наш фонд знову попонився вартісними літературознавчими книгами для наших дорогих читачів. Цими виданнями можуть скористатися викладачі та студенти вищих навчальних закладів, вчителі, учні, а також усі, хто широко цікавиться українським літературознавством від найдавніших часів і до сьогодення.  
далі ...