Новини
07.05.2018

НОВІ НАДХОДЖЕННЯ

Шановні читачі Муніципальної бібліотеки ім А.Добрянського, книгозбірня поповнила свої книжкові фонди новим інтерактивним виданням «Наші Чернівці» - путівником, над яким працювали відома в місті архівістка Марія Никирса та журналістка Анастасія Сєрікова і який днями було презентовано у Ратуші.  
далі ...
04.05.2018

Культпростір Чернівців

 У сесійній залі  Чернівецької мерії днями презентували книжку про примаря (мера) Чернівців 1941 року – Трояна Поповича упорядники цього видання – архівіст Драгош Олару та журналіст Сергій Воронцов. 
далі ...
27.04.2018

Культпростір Чернівців

У Ратуші презентували інтерактивне видання «Наші Чернівці» - путівник, над яким працювали відомий в місті архівіст Марія Никирса і журналістка Анастасія Сєрікова. 
далі ...
25.04.2018

НОВІ НАДХОДЖЕННЯ - Соломія Крушельницька. Міста і слава

Пропонуємо нашим читачам нову розкішну книгу - фотоальбом, якою поповнилась Муніципальна бібліотека ім. А. Добрянського. Це неординарне видання присвячене українській співачці, яка за життя набула світової слави. Її ім’я добре відоме в мистецьких колах.Йдеться про Соломію Крушельницьку.  
далі ...
20.04.2018

Врятуйте «Дім з кришталевими вікнами»,- просить Муніципальна...

19 квітня в приміщенні Муніципальної бібліотеки імені Анатолія Добрянського з нагоди «Року культурної спадщини в Європі» відбувся круглий стіл на тему: «Збереження архітектурного ансамблю: «Будинку з кришталевими вікнами» за адресою Українська,22.
далі ...
20.04.2018

Культпростір Чернівців

Актуальна думка: «Павло Дворський – це не просто один з найвідоміших українських співаків. Це – справжній будівничий Українського Світу в музиці. Маючи за плечима 40 років творчої діяльності, пан Павло продовжує творити свої музичні перлини, пропагуючи українську мову та культуру».                                                                                        
далі ...
13.04.2018

Культпростір Чернівців

Третій рік поспіль в Музеї просто неба фахівцями учбово- методичного центру культури Буковини в Чернівцях проводиться мистецьке свято під назвою «Христос Воскрес! Воскресне Україна!». У святі взяли участь народні аматорські колективи всієї Чернівецької області
далі ...