Новини
19.04.2017

"ПОДОРОЖУЄМО ЛІТЕРАТУРАМИ СВІТУ З МУНІЦИПАЛЬНОЮ"

Традиційно Муніципальна бібліотека ім. А. Добрянського запрошує усіх охочих до захоплюючої подорожі літературами світу. Сьогодні ми «побуваємо» в Японії, країні, де нитка дорогоцінних перлин протягнулася з глибини століть, у країні сонця, що сходить…
далі ...
14.04.2017

Культпростір Чернівців. Огляд за місцевою періодикою

 ЗІ СВІТЛИМ ХРИСТОВИМ ВОСКРЕСІННЯМ! Це свято дарує нам надію та впевненість у завтрашньому дні, вселяє надію в серцях. Бажаємо вам Божої благодаті, добробуту миру, злагоди, енергії для добрих і корисних справ! Христос воскрес! Воістину воскрес!
далі ...
13.04.2017

Світле Христове Воскресіння

   Радість з неба ся являє, Паска красна день вітає. Про святкування великого Христового свята - Великдень, в Муніципальній бібліотеці імені А. Добрянського. розгорнуто книжкову виставку.  
далі ...
10.04.2017

Літературна зустріч « Повернення Остапа Луцького» Презентація книги «Муза і чин Остапа Луцького»

Літературна зустріч « Повернення Остапа Луцького» Презентація книги «Муза і чин Остапа Луцького» У творчій вітальні Муніципальної бібліотеки в камерній атмосфері відбулась літературна зустріч з дослідниками творчості Остапа Луцького. 
далі ...
07.04.2017

Культпростір Чернівців. Огляд за місцевою періодикою

  Стоїш і не тямиш – /    Від чого, чому /  Знаходиться радістю серце? /  Мовчиш і не знаєш: віддячить кому / За дар – відчувати усе це. […] Тамара Севернюк
далі ...
07.04.2017

Лекція: «Непізнаний світ Володимира Свідзінського»

В поетичній вітальні Муніципальної бібліотеки ім. А. Добрянського відбулася лекція на тему: «Непізнаний світ Володимира Свідзінського».  Ініціатором такого заходу стала кандидат філологічних наук ЧНУ ім. Ю. Федьковича Ольга Меленчук, яка згуртувала студентів третього курсу до плідної роботи над вивченням життя і творчості маловідомого поета так званого «Розстріляного Відродження».
далі ...
06.04.2017

Літературна зустріч з письменником Олександром Балабко «Стежками Українців у світах»

                                                   Літературна зустріч з письменником Олександром Балабко  «Стежками Українців у світах»
далі ...