Новини
28.12.2017

НОВІ НАДХОДЖЕННЯ

Фонди Муніципальної бібліотеки поповнилися цікавими та оригінальними книгами, які Вам обов’язково захочеться прочитати. Пропонуємо Вам ознайомитися з цими цінними виданнями ближче, завітавши до Муніципальної.  
далі ...
27.12.2017

Музыкальный дар Фортуны – Чехия Буковине. К 175-летию со дня рождения Адальберта Гржимали.

  Перед Новим роком Муніципальна бібліотека ім. А. Добрянського отримала довгоочікуваний подарунок від чернівчанина - дослідника музичної культури Чернівців – Леоніда Флейдермана. В ювілейний рік для Войтеха Гржималі пропонуємо вашій увазі щойно надіслані унікальні матеріали зі світлинами з домашнього архіву пана Флейдермана.  
далі ...
26.12.2017

«Проблеми та шляхи популяризації туристичних дестинацій Буковини»

 В читальній залі Муніципальної бібліотеки ім. А.Добрянського проведено майстер-клас на тему «Проблеми та шляхи популяризації туристичних дестинацій Буковини» для студентів для ІІІ-IV курсів кафедри менеджменту і туризму Чернівецького торговельно-економічного інституту Київського національного торговельно-економічного університету.
далі ...
26.12.2017

НОВІ НАДХОДЖЕННЯ

 Наприкінці року фонди Муніципальної бібліотеки ім. А.Добрянського поповнилися цінними надходженнями з українського літературознавства. Серед них особливе місце займають книги письменника, драматурга, літературознавця, кандидата хімічних наук, прозаїка, есеїста, багатолітнього директора Львівського літературно-меморіального музею Івана Франка і невтомного дослідника його творчості Романа Горака.
далі ...
22.12.2017

Культпростір Чернівців

22.12.12.2017 – 26.12.2017 Актуальна думка: Через поле, через гай Йде до діток Миколай. У білесенькій торбинці Він для всіх несе гостинці. (М.Пономаренко)  
далі ...
22.12.2017

«Книга і Чернівці»

В Муніципальній бібліотеці в передноворічні дні відбулась зворушлива зустріч з вихованцями гуртка «Дивосвіт: флористика і живопис»,  що носила назву «Книга і Чернівці».  
далі ...
20.12.2017

Актуальна думка: Щедрик , щедрик, щедрівочка , Прилетіла ластівочка, Стала собі щебетати, Господаря викликати : - Вийди , вийди , господарю, Подивися на кошару, Там овечки покотились, А ягнички народились. В тебе товар хороший , Будеш мати мірку грошей. Хоч не гроші , то полова, В тебе жінка чорноброва. Щедрик , щедрик, щедрівочка , Прилетіла ластівочка.  
далі ...