Новини
21.07.2017

Культпростір Чернівців. Огляд за місцевою періодикою

Актуальна думка: «Різних міст є у світі багато, Та до вас я завжди посміхнусь. І куди б не водили дороги, Я у місто своє повернусь» Надія Башинська  
далі ...
20.07.2017

”Головний француз Чернівців” або «Ів Монтан із Коломиї»

 20 липня виповнюється 75 років відомому науковцю, романісту, перекладознавцю, літературознавцю, культурологу, кандидату філологічних наук, доценту, завідувачу кафедри сучасних іноземних мов та перекладу факультету історії, політології та міжнародних відносин Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, Тарасу Дмитровичу Івасютину.
далі ...
18.07.2017

Культпростір Чернівців. Огляд за місцевою періодикою

Актуальна думка: Шановні гості! Йдіть до нас на свято! Сьогодні ярмарок — і тут всього багато! Бо ж люди в нас такі талановиті, А їх серця і чисті, і відкриті! Вони для вас ці речі змайстрували, Щоб ви раділи й дещо купували! (Нар.) 
далі ...
17.07.2017

"ПОДОРОЖУЄМО ЛІТЕРАТУРАМИ СВІТУ З МУНІЦИПАЛЬНОЮ"

Уже традиційно Муніципальна бібліотека ім. А. Добрянського запрошує усіх свої читачів до захоплюючої подорожі літературами світу. Сьогодні подумки, ми «відвідаємо» незвичайну країну Західної Європи, що входить до Сполученого королівства Великої Британії та Північної Ірландії – Англію.
далі ...
12.07.2017

«Вечірні зустрічі в Муніципальній»

В рамках авторської програми «Вечірні зустрічі в Муніципальній» відбувся вечір «Різні долі в Долі однієї Людини» присвячений пам’яті народної артистки України Ольги Ільїної (1937-2014).
далі ...
10.07.2017

Культпростір Чернівців. Огляд за місцевою періодикою

Актуальна думка: ОЙ НА КУПАЛА Ой на Івана, ой та на Купала, Котилася зоря з неба, та у в воду впала. А дівчина за водою пустила віночок, Заплуталась ясна зірка в зелен барвіночок. А дівчина-чарівниця на долю гадала, Як узріла ясну зірку, так і заспівала. (Народна пісня) 
далі ...
06.07.2017

Презентація книги Марти Блум " Горіхове дерево"

«Горіхове дерево» Марти Блум повертається додому.   У Муніципальній бібліотеці ім. А. Добрянського відбулася презентація книги «Горіхове дерево» нашої землячки Марти Блум, яка в силу складних історичних подій ХХ століття потрапила до Канади.Презентована книга побачила світ у місцевому видавництві «Друк Арт» у 2017 році, завдяки Чернівецькій міській програмі підтримки книговидання імені бургомістра Антона Кохановського. 
далі ...