Новини
20.02.2018

Чернівецькі адреси Міхая Емінеску

В Муніципальній бібліотеці ім. А. Добрянського в рамках авторської програми вивчення Чернівців -«Бібліотека і Місто» для екскурсоводів, викладачів та працівників музеїв відбулась україномовна презентація румуномовної книги присвяченої чернівецьким адресам румунського поета Міхая Емінеску. 
далі ...
16.02.2018

ПОДОРОЖУЄМО КРАЇНАМИ СВІТУ РАЗОМ З МУНІЦИПАЛЬНОЮ

 Вже неодноразово Муніципальна бібліотека ім. А. Добрянського розкривала своїм читачам справжні шедеври світової літератури. Разом ми «побували» у Франції, Англії, Японії. Сьогодні силою думки перенесемося у Німеччину, щоб познайомитися з найбільш цікавими, на наш погляд, художніми творами німецьких письменників з фонду доброї бібліотеки. Отож, «подорожуємо літературами світу разом з Муніципальною!»
далі ...
15.02.2018

Гармонійний уклін Чернівцям - НОВІ НАДХОДЖЕННЯ

На початку року фонди доброї бібліотеки поповнилися давно очікуваними «музичними дарунками» – виданнями про знаного свого часу в європейських музичних салонах буковинського композитора Євсевія Мандичевського та його музичні твори з нотами. Їх відкрив, видав і презентував в Чернівцях австрійський музикант і науковець Дітмар Фрізенеггер 
далі ...
14.02.2018

Люди з «великим» серцем

 В Муніципальній бібліотеці ім. А. Добрянського відбулася чергова зустріч з представниками чернівецької інтелігенції – подружжям медиків Оксаною та Ігорем Полянськими в рамках проекту «Творці культурних Чернівців»
далі ...
12.02.2018

СМІТТЯ СОРТУЄМО - ЗЕМЛЮ РЯТУЄМО!

Муніципальна бібліотека ім.А.Добрянського приєднується до акції, організованої Управлінням культури Чернівецької міської ради  з сортування сміття.
далі ...
09.02.2018

Культпростір Чернівців. Огляд за місцевою періодикою

 Актуальна думка: «Завтрішній день –найважливіша річ у житті. Він відвідує нас опівночі і сподівається, що ми хоч чогось навчилися відучора»
далі ...
05.02.2018

ОЛЕКСА ТЕОДОРОВИЧ ГОРБАЧ

 5 лютого – 100 років від дня народження мовознавця, славіста, видавця, педагога, професора університету в Франкфурті над Майном, Українського вільного університету в Мюнхені, Українського Католицького університету в Римі, дійсного член Наукового Товариства ім. Т.Шевченка Олекси Теодоровича Горбача (1918-1997).
далі ...