Новини
12.12.2017

НОВІ НАДХОДЖЕННЯ

Шановні читачі Муніципальної бібліотеки ім. А. Добрянського, сьогодні пропонуємо Вам нове видання, що відкриє для Вас елементи магії в будівництві споруд, якими користувались наші предки. Після екскурсу до епохи Ренесансу, поверне Вас до історії рідної Батьківщини друге видання, а третє - навчить мислити глобально і розуміти суперечливий і непростий світ сучасної міжнародної політики. 
далі ...
08.12.2017

Культпростір Чернівців. Огляд за місцевою періодикою

Актуальна думка: «Художники не вмирають. Вони живуть у своїй спадщині, яку ми повинні навчитися зберігати ...»                                                                                                                  Діна Фруміна.
далі ...
08.12.2017

НОВІ НАДХОДЖЕННЯ

Шановні читачі, поціновувачі творчості Ольги Кобилянської, сьогодні пропонуємо вашій увазі німецькомовні повісті юної Кобилянської, які друкуються вперше. Жодна із них не була ніде опублікована як при житті, так і після смерті, хоча письменниця в роки юності неодноразово намагалася це зробити. 
далі ...
06.12.2017

В Муніципальній допитливі іноземці…

Студенти – іноземці з Єгипту, Лівії, Алжиру, Гани та Нігерії, котрі сьогодні навчаються в Буковинському державному медичному університеті, вже в перший рік свого навчання у виші зацікавились літературою про Чернівці.
далі ...
05.12.2017

НОВІ НАДХОДЖЕННЯ

Муніципальна бібліотека ім. А.Добрянського продовжує знайомити своїх читачів з новими виданнями, які поповнили її фонд. Сьогодні радісною новиною можемо потішити усіх тих, хто цікавиться сучасним письменством та новітнім літературознавством. 
далі ...
05.12.2017

НОВІ НАДХОДЖЕННЯ

На сучасну людину іноді справляють  руйнівний вплив різноманітні чинники. У такій ситуації лише психотерапія, працюючи з психікою людини, може зберегти та покращити її душевний стан та здоров’я загалом. Тому цікавість до психотерапії, як науки і практичної діяльності, з кожним роком зростає. Пропонуємо вашій увазі нові видання з цієї галузі знань, якими поповнилась наша книгозбірня.  
далі ...
04.12.2017

Eric Roll – чернівчанин в масонських кругах.

1 грудня – 110 років від дня народження патріарха британської політичної еліти, економіста лорда Іпсденського Еріка Ролла (Eric Roll, Baron Roll of Ipsden, 1907 – 2005) 
далі ...