Новини
18.07.2017

Культпростір Чернівців. Огляд за місцевою періодикою

Актуальна думка: Шановні гості! Йдіть до нас на свято! Сьогодні ярмарок — і тут всього багато! Бо ж люди в нас такі талановиті, А їх серця і чисті, і відкриті! Вони для вас ці речі змайстрували, Щоб ви раділи й дещо купували! (Нар.) 
далі ...
17.07.2017

"ПОДОРОЖУЄМО ЛІТЕРАТУРАМИ СВІТУ З МУНІЦИПАЛЬНОЮ"

Уже традиційно Муніципальна бібліотека ім. А. Добрянського запрошує усіх свої читачів до захоплюючої подорожі літературами світу. Сьогодні подумки, ми «відвідаємо» незвичайну країну Західної Європи, що входить до Сполученого королівства Великої Британії та Північної Ірландії – Англію.
далі ...
12.07.2017

«Вечірні зустрічі в Муніципальній»

В рамках авторської програми «Вечірні зустрічі в Муніципальній» відбувся вечір «Різні долі в Долі однієї Людини» присвячений пам’яті народної артистки України Ольги Ільїної (1937-2014).
далі ...
10.07.2017

Культпростір Чернівців. Огляд за місцевою періодикою

Актуальна думка: ОЙ НА КУПАЛА Ой на Івана, ой та на Купала, Котилася зоря з неба, та у в воду впала. А дівчина за водою пустила віночок, Заплуталась ясна зірка в зелен барвіночок. А дівчина-чарівниця на долю гадала, Як узріла ясну зірку, так і заспівала. (Народна пісня) 
далі ...
06.07.2017

Презентація книги Марти Блум " Горіхове дерево"

«Горіхове дерево» Марти Блум повертається додому.   У Муніципальній бібліотеці ім. А. Добрянського відбулася презентація книги «Горіхове дерево» нашої землячки Марти Блум, яка в силу складних історичних подій ХХ століття потрапила до Канади.Презентована книга побачила світ у місцевому видавництві «Друк Арт» у 2017 році, завдяки Чернівецькій міській програмі підтримки книговидання імені бургомістра Антона Кохановського. 
далі ...
30.06.2017

Культпростір Чернівців. Огляд за місцевою періодикою

 Актуальна думка: «Тільки в праці невтомним крилатим стаєш…» (Юліус Фучік – чеський письменник і журналіст)
далі ...
29.06.2017

НОВІ НАДХОДЖЕННЯ

В житті Муніципальної трапляються приємні миттєвості, коли наші читачі неочікувано обдаровують бібліотеку рідкісними та цінними для нас книгами. Цього разу вчитель історії та відомий краєзнавець із Садгори Володимир Новак приніс і подарував бібліотеці прижиттєві видання Івана Синюка, котрі віднайшли родичі під час ремонту в будинку, де мешкав письменник. 
далі ...