Новини
02.02.2018

Культпростір Чернівців

Актуальна думка: “Калино моя, Україно! Рука грози Сваволить в гілках твоїх – струнах, гуде бандура. Говорить бандура про те, що жива єси І житимеш вічно в лунких солов’яних бурях”. І. Жиленко 
далі ...
01.02.2018

НОВІ НАДХОДЖЕННЯ

 У фонди Муніципальної бібліотеки імені Анатолія Добрянського часто надходять вартісні наукові видання. Доктор філологічних наук, професор Елеонора Соловей - одна з тих, хто завжди знаходить можливість прислати нам такі видання, аби студенти, викладачі, журналісти змогли знайти найнеобхідніші для них книги. ЇЇ стараннями добра бібліотека поповнюється найціннішими виданнями. 
далі ...
29.01.2018

НОВІ НАДХОДЖЕННЯ

Шановні читачі Муніципальної та сайту доброї бібліотеки, пропоноване Вам нове видання українського мовознавця Пилипа Селігея має всі шанси стати настільною книгою для молодого науковця.  
далі ...
26.01.2018

Присвята художниці Наталії Ярмольчук

23 січня День народження відомої чернівецької художниці Наталії Ярмольчук, яка в молодому віці відійшла у вічність… Але Чернівцям назавжди залишилися її чудові акварельні роботи про місто, в якому вона народилася, жила, творила і відчувала його душу. 
далі ...
26.01.2018

Культпростір Чернівців. Огляд за місцевою періодикою

 Актуальна думка: Одне добре слово може зігріти протягом трьох зимових місяців, а одна добра книжка може розтопити лід у цю холодну пору року. (Японське прислів’я)
далі ...
24.01.2018

НОВІ НАДХОДЖЕННЯ

Пропонуємо Вашій увазі нову книгу – дослідження галицького науковця філолога Романа Піхманця, який є автором монографій присвячених соціологічним аспектам вивчення літератури в школі, поетиці української літератури кінця ХІХ початку ХХ століть, а також творчості Василя Стефаника та Івана Франка. Книга науковця « Іван Франко і Василь Стефаник. Взаємини на тлі доби» визнана кращою у рейтингу « ЛітАкцент року - 2009».  
далі ...
22.01.2018

НОВІ НАДХОДЖЕННЯ

Астрологи характеризують рік 2018, як рік Собаки - розважливої, чесної, порядної господині та незалежної, однак такої, що дотримується певних принципів. Під її владою буде відбуватись чимало різних подій в державі та світі, в тому числі і на фінансовому полі. Щоб зорієнтуватись в економічних змінах та віднайти своє місце у цьому непередбачуваному середовищі, варто запастись азами знань, які допоможуть це зробити. Сьогодні таку подорож до знань пропонують нові популярні видання чеського економіста Томаша Седлачика, посібник успішного бізнесу Роджера Фішера та його компаньйонів, популярна книга про мільярдерів Свекла Джона та Коена Мітчена, що проступили у фонд Муніципальної бібліотеки ім. А. Добрянського.  
далі ...