Новини
04.12.2017

ПАМ'ЯТІ ІГОРЯ МЕЛЬНИКА

2 грудня зі Львова прийшла сумна звістка, що на 66 році життя відійшов у кращі світи знаний журналіст, письменник, краєзнавець, громадський діяч, унікальний енциклопедист та інтелектуал Ігор Мельник. 
далі ...
04.12.2017

НОВІ НАДХОДЖЕННЯ

Запрошуємо всіх бажаючих познайомитись з новинками Муніципальної бібліотеки ім. А. Добрянського та поповнити свої знання з такої науки як психологія. 
далі ...
01.12.2017

Культпростір Чернівців. Огляд за місцевою періодикою

1.12.2017 – 03.12.2017 Актуальна думка: « Куди не глянеш- все виникло під вашим покровительством. Наші любі Чернівці враз наближаються до західної культури.» Доктор Райс.  
далі ...
01.12.2017

НОВІ НАДХОДЖЕННЯ

У нас приємна подія, фонд Муніципальної бібліотеки ім. А.Добрянського поповнився ще на декілька книжок. Запрошуємо усіх бажаючих завітати до нас у бібліотеку та познайомитися з новинками. Книжки чекають на Вас! 
далі ...
30.11.2017

Маловідомий Володимир Гільчук

Вже стало доброю традицією Муніципальної бібліотеки відкривати своїм читачам маловідомі імена людей, долі яких пов’язані з нашим рідним містом – Чернівцями. Сьогодні наша книгозбірня презентує літератора, який не є добре знаним навіть у літературних кругах. Це письменник, поет, драматург і перекладач – колишній чернівчанин, а нині мешканець Ніжина - Володимир Павлович Гільчук. 
далі ...
28.11.2017

Гостя Муніципальної – філолог з Канади Галина Костюк.

В роботі бібліотеки бувають приємні моменти, коли поріг Муніципальної переступають гості з інших країн. Іноді ними стають люди, долі яких, були дотичними до життя і професійної діяльності Анатолія Миколайовича Добрянського, чиє ім’я носить наша книгозбірня. Відвідини Муніципальної учнями Анатолія Добрянського явище для бібліотеки не рідкісне. 
далі ...
27.11.2017

НОВІ НАДХОДЖЕННЯ

Сучасники нерідко скаржаться на те, що нинішній темп життя залишає людині обмаль часу на самовдосконалення. Враховуючи цей беззаперечний фактор, автори нових словників та посібників з української мови скористались двома зручними для сучасника формами подачі матеріалу. Перший – це експрес -урок, другий – кишеньковий формат книги. Якщо Ви прагнете збагатити свою мовну культуру, тоді не відкладайте свій похід до Муніципальної, а з книжковими новинками знайомтесь вже сьогодні !  
далі ...