Новини
02.06.2017

НАШІ НОВІ НАДХОДЖЕННЯ

 Фонд Муніципальної бібліотеки ім. А. Добрянського нещодавно поповнився цінними надходженнями. Цього разу ділимося з вами описом книг серед яких є і подаровані нам самими авторами з дарчими надписами. Це поетичні та прозові твори відомих авторів.
далі ...
30.05.2017

Культпростір Чернівців. Огляд за місцевою періодикою

Актуальна думка: Буковина край, де варто жити, Вірити, надіятись й любити! Буковино, цвіте, мій розмаю, Усім серцем я тебе кохаю! (Василь Барабащук)  
далі ...
30.05.2017

Міжнародний журналістський проект Загальноосвітнього конкурсу «Українська мова – мова єднання».

Муніципальну бібліотеку ім. Анатолія Добрянського в рамках програми Міжнародного журналістського проекту Загальноосвітнього конкурсу «Українська мова – мова єднання», що проходив під патронатом Чернівецької обласної державної адміністрації, Чернівецької обласної ради та Чернівецької міської ради «Зелена Буковина – віта України» відвідали його учасники. 
далі ...
29.05.2017

«Люблю любити любов» - творча зустріч з письменницею Софією Майданською.

В рамках першого Чернівецького обласного книжкового фестивалю «БукФест» в Муніципальну бібліотеку ім. А.Добрянського завітала гостя зі столиці, українська письменниця - есеїстка, поетеса, драматург, режисер та публіцист - чернівчанка Софія Василівна Майданська.
далі ...
24.05.2017

НАШІ НОВІ НАДХОДЖЕННЯ

У Муніципальній бібліотеці ім. А. Добрянського книжкові полиці збагатить започаткована Євгеном Бараном та Василем Бабієм в 2011 році серія «Бібліотека Галицька»( до якої наразі уже увійшло п’ять книг і готується до виходу шоста).У бібліотеці є в наявності наступні книги літературознавця та письменника-есеїста з Франківщини Євгена Барана.
далі ...
19.05.2017

Культпростір Чернівців. Огляд за місцевою періодикою

ВИШИВАЛЬНИЦІ Вигаптуй на небо райдугу-доріжку, Простели до сонця вишивку-маніжку, Щоб по тій доріжці з лебедями-снами Плавати по щастя білими човнами. (27.07.1962) Василь Симоненко  
далі ...
19.05.2017

Круглий стіл «Про Чернівці говорять гості міста: проблеми та перспективи розвитку туризму»

Круглий стіл «Про Чернівці говорять гості міста: проблеми та перспективи розвитку туризму» з нагоди Всесвітнього дня ЮНЕСКО за культурний розвиток.
далі ...