Новини
19.01.2018

ДИТЯЧИЙ ПОРТАЛ

Пропонуємо нашим шановним читачам – малюкам, їхнім батькам та бабусям і дідусям добірку кращих українських сайтів, які створені для дитячого розвитку і розваг. Разом із змістовною дитячою книгою електронний ресурс допоможе Вам та Вашим малюкам не заблукати в інтернет- павутинні, а швидко віднайти потрібні, цікаві і корисні для виховання дітей сторінки сайтів. 
далі ...
19.01.2018

Культпростір Чернівців

15.01.2018 – 22. 01. 2018 Актуальна думка: «Я наш нарід цілим серцем люблю, і душа моя віщує, що єго велика доля жде…» (Юрій Федькович)  
далі ...
19.01.2018

НОВІ НАДХОДЖЕННЯ

Серед нових надходжень з літературознавства, які поповнили наші фонди, особливе місце займає монографія кандидата філологічних наук, доцента Київського національного університету імені Тараса Шевченка Марії Лонгинівни Іваницької «Особистість перекладача в українсько - німецьких літературних взаєминах: монографія. – Чернівці: Книги – ХХІ, 2015. – 604 с. »
далі ...
18.01.2018

За цілющою водою на Водохреща.

Сьогодні кожен віруючий і навіть, той, хто далекий від релігії не уявляє собі пошанування древнього свята - Водохреща без купання в ополонці та посудини освяченої води. Ми пропонуємо Вам матеріал із духовної книжкової скарбнички Муніципальної про те, як наші предки вшановували унікальний феномен природи і що кажуть про це диво науковці світу.  
далі ...
16.01.2018

НОВІ НАДХОДЖЕННЯ

До відома шановних філологів, мовознавців, викладачів та вчителів української мови, а також старшокласників та студентства. Муніципальна бібліотека ім. А. Добрянського поповнила свої книжкові фонди новими вартісними виданнями із серії «Альма – матер», з якими ми пропонуємо ознайомитись на сайті нашої книгозбірні. Якщо Ви не впевнені в тому , що добре знаєте нашу  рідну милозвучну  українську мову, то саме час взяти до рук ці видання.  
далі ...
12.01.2018

Культпростір Чернівців. Огляд за місцевою періодикою

 Актуальна думка: За тиждень після коляди, напередодні Нового Року (за старим стилем) - Щедрий Вечір. За християнським календарем - це день преподобної Меланії. В народній традиції обидва свята об'єднались, і тепер маємо Щедрий Вечір або свято Маланки. Колектив Муніципальної бібліотеки ім. А.Добрянського щиро вітає Вас із цим святом. Бажаємо нехай всі плани реалізуються у Новому році.
далі ...
12.01.2018

В гостях у Муніципальної дует «Скриня»

В рамках проекту «Творці культурних Чернівців», який  на запрошення Муніципальної бібліотеки ім.А.Добрянського погодилася вести тележурналістка,  лауреат Міжнародної літературно-мистецької премії ім.О.Кобилянської ,  авторка книг про відомих людей науки й культури Жанна Одинська, в новорічно - різдвяні дні  відбулась зустріч з героями її книг - відомим  родинним дуетом "Скриня" - Заслуженими  артистами  України Володимиром та Марійкою Лобураками.
далі ...