NEW «Петер Демант: дивись, читай, пізнавай...» NEW «Буковина, її минуле і сучасне» Париж; Філадельфія; Детройт; Зелена Буковина, 1956.
Новини
29.05.2020
Журналістові  на замітку

Журналістові на замітку

Сьогодні ми запропонуємо Вам низку книг з найдревнішої із професій – журналістики. Треба сказати, що її величність Журналістика, як явище духовної культури, існувала не завжди. Вона виникла на певному етапі історичного розвитку людства, коли виникла потреба в масовій інформації. 
далі ...
27.05.2020
Нові надходження

Нові надходження

Важливо, що саме в цей тривожний період карантину не тільки читачі мають потребу саме читати більше добрих книжок, але й виходять друком давноочікувані видання. Саме такою є надзвичайно поважна і серйозна книга – наукова монографія нашого щирого і прихильного читача, який не відмовляє у консультації з маловідомих і складних історичних подій – Ігоря Андрійовича Піддубного. Піддубний І.А. Партії, парламент, король та уряд. Розвиток і взаємодія елементів політичної системи Румунії у 1918-1940 рр.: монографія / І.А.Піддубний ; наук.ред.О.І.Сич. – Чернівці: Друк Арт, 2019. – 912 с.
далі ...
26.05.2020
Скарбничка для літніх читань. Читаємо на канікулах.

Скарбничка для літніх читань. Читаємо на канікулах.

Якщо через онлайн конференції та самостійне опанування предметів ти не встигаєш читати, то радій - насичений шкільний графік скоро буде позаду. А перед тобою відкривають свої двері літні канікули. Літо - саме час для знайомства з новими книгами. 
далі ...
26.05.2020
Молитва до мови

Молитва до мови

Мово! Пресвятая Богородице мого народу! З чорнозему, з любистку, м’яти, рясту, євшан-зілля, з роси, з дніпровської води, від зорі і місяця народжена. Мово наша! Мудра Берегине, що не давала погаснути земному вогнищу роду нашого і тримала народ на небесному олімпі волелюбності, слави і гордого духу. 
далі ...
25.05.2020
25 травня - День філолога

25 травня - День філолога

25 травня  українська громадськість відзначає День філолога. Це професійне свято фахівців, які шанують і примножують багатство українського Слова. 
далі ...
21.05.2020
Нові надходження. Гіперпростір Мічіо Кайку

Нові надходження. Гіперпростір Мічіо Кайку

Подарувати книгу в бібліотеку-значить визначити престиж цієї книгозбірні, її місце в культурному та інтелектуальному житті рідного міста, краю та нашого суспільства. Тому працівники бібліотеки ім. А.Добрянського щиро вдячні всім тим читачам, які опікуються долею нашої книгозбірні та приносять в дар цікаві книги. 
далі ...
20.05.2020
Мандрівка  літературою Сполучених Штатів Америки

Мандрівка літературою Сполучених Штатів Америки

Пропонуємо нашим читачам мандрівка  літературою Сполучених Штатів Америки. Приводом для літературної мандрівки книжковими полицями Муніципальної книгозбірні ім. А. Добрянського став в цьому році поважний столітній ювілей Рея Бредбері (1920-2012), американського письменника, якого називають класиком наукової фантастики. Талановитий письменник першим зумів пробудити у читачів живий інтерес до жанру наукової фантастики.
далі ...