Новини
15.11.2017

НОВІ НАДХОДЖЕННЯ

  Муніципальна бібліотека ім. А. Добрянського вже традиційно час від часу запрошує своїх читачів помандрувати з книгозбірнею сторінками нових видань. Цього разу до подорожі в країну дитячої книги запрошуємо найменших її відвідувачів. Адже Муніципальна книгозбірня поповнилась цікавими дитячими книжечками, які малюкам відкриють казковий світ з чарівними реальними персонажами, котрі спонукатимуть юних читачів задуматись над своїми вчинками, стосунками між людьми та над різними явищами природи. 
далі ...
14.11.2017

«Вечірні зустрічі в Муніципальній». Презентація книги Тамари Севернюк «Зимний мятеж» Ниспосланное любовью

 В ці прохолодні листопадові дні під звуки чарівних пісень у Муніципальній бібліотеці ім. А. Добрянського відбулися «Вечірні зустрічі» із поетесою Тамарою Севернюк та презентація збірки її поезії «Зимний мятеж». Ниспосланное любовью.
далі ...
13.11.2017

Культпростір Чернівців. Огляд за місцевою періодикою

Актуальна думка: Чернівці, як маленький Париж, Буковинського краю вінок; Вечорами вогнями гориш, Ти в душі найдорожчий дзвінок! ( С.Луцяк) 
далі ...
10.11.2017

Прима театру «Руська бесіда» - чернівчанка

 11 листопада виповнюється 150 років від дня народження талановитої акторки і красивої жінки, матері режисера Леся Курбаса і дружини актора Степана Яновича – Ванди Яновичевої (таким був її сценічний псевдонім; від народження мала прізвище Тайхман (Teichmann); а по чоловікові – Курбас)
далі ...
09.11.2017

Гості з Дніпра

 Чернівці помалу, без зайвого шуму, але досить впевнено завойовують собі авторитет міста для інтелектуальних туристів.
далі ...
09.11.2017

9 листопада – День української писемності та мови.

 9 листопада – День української писемності та мови. Це свято було встановлено 1997 року, указом Президента України на честь ушанування пам’яті Преподобного Нестора Літописця. Його вважають першотворцем «Повісті минулих літ», а відтак «батьком української історії та словесності».
далі ...
07.11.2017

ЗУСТРІЧ З ПОЕЗІЄЮ МАРІЇ ТІЛЛО

В Муніципальній бібліотеці ім. А. Добрянського відбувся вечір пам’яті, присвячений 40-річчю з дня народження поетеси Марія Семенівни Тілло.
далі ...